Fuego Yemek Odası Takımı
Fuego Yemek Odası Takımı
Fuego Yemek Odası Takımı
Fuego Yemek Odası Takımı
Fuego Yemek Odası Takımı
Fuego Yemek Odası Takımı
Fuego Yemek Odası Takımı
Fuego Yemek Odası Takımı

Fuego Yemek Odası Takımı (eymensefuegoyemekodası01)

Fiyat : €5.026,80(KDV Dahil)
Ahşap Bakımı/Temizlik Önerisi

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

 

 

Teslimat & İade
Ürünler tüm kargo firmalarının 2016 yılının başında yapmış oldukları anlaşma gereği daire giriş kapısında teslim edilmektedir. Bunun için tüm müşterilerimizden kargo firmaları adına özür dileriz. Ürünler teslim edildiğinde paketlerin dış yüzeyinde bir hasar söz konusu ise lütfen kargocu gitmeden hasar tespit tutanağı tutturunuz. Hasar tespit tutanağı olmayan ürünlerle ilgili iade değişim işlemleri yapılamamaktadır. Bulunduğunuz bölge mobil alan ise alışverişten önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Garanti Bilgisi
Üretim ve işçilik hatalarını kapsayan 2 yıllık garanti ile birlikte ürünün konforunu içiniz rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz. Ürün Avrupa TÜV CERT ISO 9001 kalite standardına uygun üretilmiştir.

 

Kurulum Hizmeti
Ürünler kargo paketlerine de-monte olarak teslim edilir ve kurulum müşteriye aittir. Müşterilerimizin mağdur olmaması için ürünlerimizi kolay kuruluma özel dizayn etmiş bulunmaktayız. Bu yüzden paketlerin içerisinde kolay kurulum için kurulum şeması, vidaları ve aksesuarların montaj şeması aynı zamanda uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanım kılavuzunu içermektedir. EYMENSE EV&YAŞAM farkını ortaya koyuyor ve tüm ürünlerimiz sökülüp tekrar takılma özelliğine sahip, ürünlerinizi yeniden de-monte hale getirip taşıyabilirsiniz

Ürün Komple Cam ayna Kaplanmıştır

 

Ağır Üründür

Yemek Masası

 

Genişlik : 200 cm    Derinlik: 100 cm    Yükseklik : 77 cm

Sandalye

Genişlik : 50 cm      Derinlik: 55 cm      Yükseklik : 80 cm

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR